tutvustus

Simulaator 7 on uudne ning põnev õppevahend, mis on loodud täiendamaks nii põhi- kui ka keskkooli majandusõppe programmi.

Tegemist on mänguga, mille kaudu avaneb suurepärane võimalus tutvuda lähedalt sellise huvitava valdkonnaga, nagu seda on ettevõtlus.

Simulaatori eesmärgiks on pakkuda firma juhtimise ja majandamise kogemust, selgitada nõudluse ja pakkumise põhimõtteid ning turu toimimise üldisemaid seaduspärasusi. Lisaks saab kätt proovida reklaamimaailmas ja harjutada meeskonnatööd.

Toredat avastamisrõõmu!

legend

Seitse“ – kellele, mida ja kuidas on küsimused, mida pikka aega on ettevõtluse juures peetud primaarseteks ja esmatähtsateks. Tegelikult, kui me mõtleme natukene reaalsele elule, ei alga kõik sugugi mitte nendest kolmest sõnast… vaid hoopis palju varem. Võiksime öelda, et kõik saab alguse mõtlemisest ja inimese arusaamadest.

Seitse on arv, mille saame kui liidame 3 ja 4 omavahel … või oleks õigem öelda 4+3 hoopis. Terviku saamiseks on meil vaja mõlemat numbrit – nagu ka ettevõtluses ei piisa ainult mõtlemisest või ainult tegudest.

Võime öelda, et ettevõtlusega tegelemiseks peame kõigepealt oma sisemiselt valikud tegema ja mõttemaailma muutma ning seejärel suudame oma energia suunata eesmärkidele. Kolmele esmasele küsimusele tuleks meil liita juurde 4 põhilist omadust, mis meid aitavad edasi:

  1. sisemine motivatsioon ja aktiivsus
  2. eesmärgi- ja sihikindlus
  3. ambitsioonikus ja saavutusvajadus
  4. julgus erineda ja otsustada


Simulatsioon „Seitse“ pakub väikese valguskiire sellesse huvitavasse ja võimalusterohkesse maailma, igaühe enda teha on aga, kui kaugele ta välja jõuab.